Konkurs kolęd – wyniki

Już po raz IX odbył się szkolny konkurs kolęd i pastorałek. Uczestniczyło w nim 13 zespołów klasowych oraz 5 solistów i małych zespołów.

Każdy uczestnik musiał zaprezentować jedną z dwóch obowiązkowych kolęd: „Cichą noc” lub „Przybieżeli do Betlejem” oraz wybraną kolędę, pastorałkę lub piosenkę o tematyce religijnej.

Jury w składzie pani prof. Krystyna Bajor, pani prof. Magdalena Starzec, siostra Lucyna Semik oraz przedstawiciel młodzieży Paweł Talaga, uczeń klasy III b, oceniało uczestników w dwóch kategoriach: klasy i soliści.

Grand Prix tegorocznego konkursu zdobyła klasa II b, miejsce 2. ex aequo klasy: II e i III d, a miejsce 3. klasa II d. Wyróżnienia w kategorii klas zdobyły klasy: Ia, I g i III a.

W kategorii soliści nagrodzeni zostali:

1 miejsce uczennica klasy I f Adriana Zajda, 2 miejsce zespół Lupus in Fabula, 3 miejsce Kamila Starzec uczennica klasy I a.

Wszyscy laureaci i wyróżnieni zaprezentują się jeszcze raz w czasie wręczenia nagród, które będzie miało miejsce w piątek 19.12.2014 r. o godzinie 10.30 w auli szkolnej.