ZWYCIĘSTWO EKOLOGII – II I IV MIEJSCE NASZYCH UCZNIÓW NA SZCZEBLU WOJEWÓDZKIM XXX OWE

Owe_118.04.2015r. w Krakowie odbył się II etap XXX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Trójka naszych uczniów : Gogól Klaudia II c, Kozłowiecki Kamil III c i Sobieraj Alicja II c rozwiązując test walczyli wraz z 120 uczestnikami o przejście do  części ustnej, do której zakwalifikowały się Klaudia i Alicja. Nasze dziewczęta wykazały ogromny zasób wiedzy ekologicznej, którą pomimo dużego stresu potrafiły w pięknym stylu zaprezentować przed jury zdobywając: Ala II miejsce, a Klaudia IV. Owe_2Tym samym znalazły się w grupie 7 osób – laureatów, które na początku czerwca będą reprezentować województwo małopolskie na etapie centralnym OWE w Olsztynie. Natomiast Kamil Kozłowiecki z klasy III C, któremu zabrakło tylko 1 pkt jest finalistą XXX OWE na szczeblu wojewódzkim. Całej trójce gratulujemy wysokich wyników i życzymy dalszych naukowych sukcesów.

Opiekunowie G. Kucharczyk i G. Łętocha