Laureaci VIII Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH”

diam_indeks_02Wielkim sukcesem zakończył się udział uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Myślenicach w finałowym etapie Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH.

Monika Ciaputa, Marcin Lis, Mateusz Smoleń i Paweł Talaga, jeszcze niedawno uczniowie klasy III B, a obecnie absolwenci I LO zdobyli tytuł Laureata III stopnia olimpiady z matematyki (nauczyciel mgr Marzena Polewka).

Mateusz Smoleń został podwójnym laureatem ponieważ zdobył również Tytuł Laureata II stopnia olimpiady z fizyki (nauczyciel mgr Jacek Ślósarz).

Wszyscy laureaci zagwarantowali sobie przyjęcie na większość kierunków studiów w Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie i wraz z opiekunami uczestniczyli w uroczystym zakończeniu olimpiady, które odbyło się w 12 czerwca br. w auli Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH.

Gratulujemy!