XII Powiatowy Turniej Strzelecki z okazji „97 Rocznicy Odzyskania Niepodległości”

Wturniej_strzelecki_1 sobotę 7 listopada na strzelnicy sportowej na Zarabiu odbył się XII Powiatowy Turniej Strzelecki z okazji „97 Rocznicy Odzyskania Niepodległości”

W turnieju udział wzięły szkoły ponadgimnazjalne powiatu myślenickiego (ZSTE w Myślenicach, ZS w Dobczycach,   ZSP – Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego w Myślenicach i ZSO w Myślenicach ) oraz organizacja paramilitarna „Strzelec”. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt: Anna Rutkowsaka kl. III d, Natalia Sraga kl. III d, Anna Majewska kl. II b, Natalia Żaba kl. I d oraz drużyna chłopców w składzie: Sławomir Tomal kl. III b, Jan Litwa kl. II a, Marek Starowicz kl. I c.

Strzelanie odbywało się z karabinów sportowych postawa leżąc odległość 50 m . Każdy z zawodników oddał 13 strzałów z czego 10 najlepszych było ocenianych. Zawodnicy brali udział w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej.

Drużynowo wywalczyliśmy I miejsce oraz indywidualnie świetnie spisała się Anna Rutkowsaka – I miejsce oraz Natalia Sraga – III miejsce

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w kolejnych zawodach i turniejach