DROGI UCZNIU I LO!

Już 17 października 2016 r1. w naszej szkole odbędą się wybory  na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Z faktu, że jesteś członkiem społeczności „Kościuszki” Twoim prawem i jednocześnie obowiązkiem, jest przystąpienie oraz oddanie głosu w wyborach. Możesz również sam zostać kandydatem i przeprowadzić kampanię wyborczą, przez co aktywnie weźmiesz udział w procesie kształtowania samorządu. Pamiętaj – to także od Ciebie zależy, czy nasze liceum będzie miejscem, gdzie młodzież ciekawie spędza czas i podejmuje nowe inicjatywy budowania życia szkolnego. Przyjdź, zagłosuj lub zaproponuj swoją kandydaturę – aby wszystkim żyło się lepiej!

Kandydatów na przewodniczącego należy zgłaszać do 30 września. Rejestracje prowadzi Komisja Wyborcza SU w składzie: przewodniczący Szymon Jasek z 3G, członkowie:, Jakub Goławiecki 2C, Katarzyna Swachta 2D, Aleksandra Kozak 2E, Aleksandra Szymoniak 2G Aleksandra Szczypka 2H.

Kalendarium wyborcze:

19 IX  powołanie Komisji Wyborczej SU

20 IX ogłoszenie wyborów przez Szkolną Komisję Wyborczą SU

26 IX-30 IX  zgłoszenia kandydatów do przewodniczącego Komisji (w załączniku karta zgłoszeniowa)

1 X  ogłoszenie listy kandydatów

3 X-15 X  kampania wyborcza

17 X  godz. 8-12 wybory

17 X  ogłoszenie wyników

Ponadto kandydaci na przewodniczącego mają dostarczyć przewodniczącej Komisji Wyborczej SU w formie elektronicznej program, sylwetkę kandydata i zdjęcie. Materiały będą wykorzystane do prezentacji o kandydatach i zamieszczone na stronie szkoły.

Przewodniczący Komisji Wyborczej SU Szymon Jasek

MIEJ SWÓJ WPŁYW NA ŻYCIE SZKOŁY!

karta-zgloszeniowa-nr1

karta-zgloszeniowa-nr2