Zapraszamy na chór!!!

Serdecznie zapraszamy do chóru szkolnego wszystkich uczniów, którzy lubią śpiewać. Im nas będzie więcej tym lepiej. W tym roku uczymy się dużo rozrywkowych piosenek m.in. ABBY. Występujemy na różnego rodzaju konkursach chóralnych, uczestniczymy w ważnych wydarzeniach szkolnych zarówno w Kościuszce jak i w Tytusie. Czasem też jeździmy na warsztaty chóralne. Na próbach zawsze jest bardzo wesoło, między sobą mamy przyjacielskie relacje. No i oczywiście dużo śpiewamy.

Tak więc, jeśli śpiewanie sprawia Ci radość, tak jak nam, przyjdź, posłuchaj, pośpiewaj i pobaw się muzyką razem z nami, czekamy właśnie na Ciebie. Próby odbywają się w każdą środę na auli o 15.30. Za uczestnictwo w chórze będzie możliwość podwyższenia oceny z zachowania. Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat prosimy zgłaszać się do Alicji Szymskiej (kl.3C), Edyty Sikory (kl.2E) lub Ani Szymskiej (kl.1H).