Powiatowa Licealiada w Drużynowych Biegach Przełajowych

W dniu 11 kwietnia na myślenickim Zarabiu odbyła  się Powiatowa Licealiada w Drużynowych Biegach Przełajowych, w których wzięły udział zespoły z naszej szkoły. Warunki terenowe i atmosferyczne były bardzo trudne. Pomimo tych niedogodności  drużyna dziewcząt zajęła drugie miejsce,  a chłopców pierwsze! Tym samym nasi biegacze zakwalifikowali się do zawodów na szczeblu wojewódzkim. Wśród wszystkich zawodniczek  pierwsze miejsce zajęła uczennica naszej szkoły –  Izabela Luberda z 1d, a wśród chłopców trzecie miejsce Wojciech Luberda z 2d.

Skład drużyn; dziewczęta –  Izabela Luberda 1d, Gabriela Kurowska  2c, Weronika Leńczowska  2c, Magda Płachta 2d, Joanna Trojan 3e, Marzena Zlezarczyk 2c, Ewelina Sawicka 2c, Gabriela Kaczor 1d.

Chłopcy –Wojciech Luberda 2d,  Szymon Szewczyk  1a, Jakub Stasiak  1h, Piotr Bobeł  2a, Filip Błaszczyk  2d, Mateusz Ciężarek  2d, Robert Romański  3d.

Gratulujemy zajęcia wysokich miejsc i awansu.

Opiekunowie: Elżbieta Święch i Grażyna Kucharczyk