DROGI UCZNIU I LO!

Już 23 października 2017 r. w naszej szkole odbędą się wybory  na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Z faktu, że jesteś członkiem społeczności „Kościuszki” Twoim prawem i jednocześnie obowiązkiem, jest przystąpienie oraz oddanie głosu w wyborach. Możesz również sam zostać kandydatem i przeprowadzić kampanię wyborczą, przez co aktywnie weźmiesz udział w procesie kształtowania samorządu. Pamiętaj – to także od Ciebie zależy, czy nasze liceum będzie miejscem, gdzie młodzież ciekawie spędza czas i podejmuje nowe inicjatywy budowania życia szkolnego. Przyjdź, zagłosuj lub zaproponuj swoją kandydaturę – aby wszystkim żyło się lepiej!

Kandydatów na przewodniczącego należy zgłaszać do 5 października. Rejestracje prowadzi Komisja Wyborcza SU w składzie: przewodnicząca Aleksandra Jończyk 3C

Szczegółowe informacje : wybory do samorządu