Sukces cheerleaderek

Dwa dni zmagań tanecznych zakończone podwójnym sukcesem cheerleaderek z ZSO w Myślenicach!!!!
      W Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu  odbył się VII Powiatowy Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Ponadgimnazjalnych  solistów, grupy muzycznch, tanecznch  i teatralnych oraz kabaretów działających w Szkołach Ponadgimnazjalnych z powiatu myślenickiego. Przesłuchanie konkursowe odbyło się 12 grudnia 2018 r. Na przeglądzie obradowało jury w składzie: Natalia Hodurek, Adrian Bochacki, Zbigniew  Morawski. Cheerleaderki z zespołu ,,HIGHHEELS” z naszej szkoły, w 16-osobowym składzie pod opieką Pani Agnieszki Łotockiej zajęły I MIEJSCE.
       W dniu 13 grudnia 2018 r. odbyła się Powiatowa Licealiada Grup Tanecznych Cheerleaders. Dziewczęta z zespołu ,,HIGHHEELS” wystąpiły w Zespole Szkół im A. Średniawskiego w Myślenicach.Cheerleaderki  z ZSO zaprezentowały układ z wieloma elementami gimnastyki   i akrobatyki. Puchar za zajęcie I MIEJSCA wręczył  dla zespołu  ,,HIGH HEELS” wicestarosta  Andrzej Pułka.  Gratulujemy  i  życzymy dalszych sukcesów tanecznych!!!
Skład zespołu:

1.Kozak Weronika 3E