Nasi uczniowie po raz II w etapie ogólnopolskim Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności!

7 grudnia na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie na Wydziale Politologii odbyła się III edycja Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności – etap okręgowy (wojewódzki), w której nasi uczniowie Patrycja Mruk (III miejsce)  i  Małgorzata Mizera (V miejsce) z klasy III G pod opieką pani mgr Zuzanny Zawadzińskiej znalazły się w najlepszej dziesiątce i tym samym zakwalifikowały się do etapu centralnego.

Etap ogólnopolski odbędzie się na Uniwersytecie Warszawskim w marcu, gdzie uczennice będą walczyły o indeksy na studia związane z politologią i bezpieczeństwem państwa w renomowanych wyższych uczelniach. W tegorocznej olimpiadzie tematem zmiennym jest „Bezpieczeństwo narodowe i międzynarodowe. Polska niestałym członkiem Rady Bezpieczeństwa ONZ”

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie centralnym!