W grudniu czas na koszykówkę

W dniu 11.12.2018r. odbyła się w hali sportowej ZS im. A Średniawskiego Powiatowa Licealiada  w Piłce Koszykowej Dziewcząt. Turniej rozgrywano  systemem „ każdy z każdym”. Miło mi zakomunikować, że nasze dziewczyny wygrały wszystkie cztery mecze i zdobyły I m. Uzyskały awans do zawodów rejonowych w Nowym Targu w lutym przyszłego roku. Podtrzymały tradycje nie przegranej od 5 lat. 

Skład naszej drużyny:

 • Bernecka Wiktoria Julia  3E
 • Chrustek Sabina Anna   2 G
 • Głogowska Ilona  3 H
 • Illiano Zuzanna Adrianna 3 G
 • Kuropatwińska Ewa Elżbieta  1 E
 • Kus Aleksandra Paulina    2 G
 • Rokosz Gabriela Elżbieta 1 A
 • Włoch Małgorzata Ewa  2 H

 Dwa dni później tj. 13.12.2018 r do zawodów w Powiatowej  Licealiadzie przystąpili chłopcy. Niestety nie był to udany start, w zeszłym roku było III m a w tym V miejsce. Pech nie opuszczał naszych zawodników , 2 mecze przegrane 1 punktem ale cóż  taki jest sport.

Skład naszej drużyny:

 • Burtan Rafał    3 B
 • Ciesielski Kamil Piotr   2 E
 • Faron Stanisław Marcin   2 E
 • Hodurek Piotr Krzysztof    3 B
 • Murzyn Piotr    2 C
 • Niemiec Szymon Mieczysław    2 D
 • Szczepaniec Jan    3 B
 • Szlachetka Dominik Bartosz    2 A
 • Wojtaszek Michał Mikołaj    1 F
 • Żaba Mateusz        3 H  

Gratuluję wszystkim uczestnikom, dziękuję za zaangażowanie i życzę dalszych sukcesów sportowych.

Opiekun – trener     mgr  Ryszard Paliński