Posadziliśmy drzewo na terenie Szkoły!

22 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi. Małopolska Szkoła Gościnności rzuciła nam wyzwanie polegające na posadzeniu drzewa na terenie naszej Szkoły. Była to świetna okazja do poczynienia działań w celu ochrony naszej planety i zwiększenia świadomości na temat, jak wielką rolę pełni współcześnie ochrona środowiska. Jako drzewo wybraliśmy, wraz z Dyrektorem Jackiem Ślósarzem oraz opiekunem samorządu profesorem Ryszardem Palińskim, wierzbę japońską; głównie z powodu walorów estetycznych. Drzewo znajduje się koło naszego boiska szkolnego. Dziękujemy bardzo Małopolskiej Szkole Gościnności za włączenie nas w tę akcję. Z naszej strony chcielibyśmy nominować do wyzwania Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych im. Mikołaja Reja w Myślenicach oraz Zespół Szkół im. A. Średniawskiego w Myślenicach.