Dzień Dziecka w I LO

We wtorek 1 czerwca, spotkaliśmy się, aby uczcić popularny Dzień Dziecka. W naszym Liceum święto to połączone jest z Dniem Sportu, dlatego już o 9:00 na murawie szkolnego boiska pojawili się reprezentanci klas I i II, aby rozegrać emocjonujący pojedynek piłkarski. Po ponad 60 minutach gry, zwycięsko z tej potyczki wyszli piłkarze klas drugich, którzy wygrali wynikiem 13-8. Mecz był sędziowany przez niezastąpionego Pana Ryszarda Palińskiego. Równolegle na małej sali gimnastycznej pod opieką Pana Łukasza Kucharczyka odbywał się turniej tenisa stołowego, który wygrali Emilia Bajer oraz Norbert Wąsowicz z klasy 1B. Po rozegraniu obu konkurencji rozpoczął się turniej piłki siatkowej. Reprezentanci klas II wygrali aż 4:0. Pomimo dość jednostronnego pojedynku, klasy I walczyły dzielnie.
Klasy, które nie brały udziału w dyscyplinach sportowych, wybrały się na spacer, oglądały filmy w salach lub grali w gry. Mamy nadzieje, że każdy spędził ten dzień bardzo miło oraz był w stanie w pełni świętować Dzień Dziecka.