SPORTOWE PODSUMOWANIE I SEMSETRU 2021/2022

W I semestrze tego roku szkolnego pomimo szalejącej pandemii Covid 19 większość zaplanowanych zawodów sportowych wg kalendarza odbyły się. Nasza szkoła jako jedna z przodujących szkół w powiecie myślenickim brała udział we wszystkich przeprowadzonych zawodach sportowych. Chronologicznie ujmując wygląda to następująco:

• Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe – I m dziewczęta ( awans do zawodów wojewódzkich) , II m chłopcy . Opiekunowie P. Maria Rusek i Łukasz Kucharczyk – 21.09.2021 r.
  • Powiatowa Licealiada Streetbal – Koszykówka 3×3- II m dziewczęta , III m chłopcy. Opiekun Ryszard Paliński – 28.09.2021 r.
  • Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej Chłopców – III miejsce. Opiekun Ryszard Paliński- 26.10.2021 r.
  • Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej Dziewcząt – I miejsce ( awans na zawody Rejonowe w III 2022 r). Opiekun Ryszard Paliński – 28.10.2021 r.

Skład drużyny dziewcząt:

1. Małgorzata Leśniak kl. III DG kapitan
  2. Weronika Grzybowska kl. III DG
  3. Nikola Malina kl. III C
  4. Anna Tułacz kl. III AG
  5. Patrycja Basista kl. IIIAG
  6. Izabela Tupta kl. III C
  7. Milena Tomala kl. III F
  8. Anna Kosakowska I D
  9. Amelia Mlost III C
  10. Gabriela Żądło III D
  11. Iga Jamrozik I C
  12. Joanna Chrobak III A
  13. Powiatowa Licealiada w Badmintonie – I m chłopcy ( awans na zawody wojewódzkie), III m dziewczęta. Opiekun Maria Rusek – 09.11.2021 r.

Skład drużyny :

1. Bartłomiej Każnica kl. II B
    1. Andrzej Firek kl. I D
    1. Karol Łabędzki kl. III A
    1. Zuzanna Kowal kl. III CG
    1. Iga Kucała III G
    1. Agata Ślusarczyk III G
  • Powiatowa Licealiada w Szachach – I m Zespołu ZSO ( awans na zawody wojewódzkie). Opiekun Anna Kruczek – 19.11.2021 r.

Drużyna szachowa w składzie :

• Natalia Górnisiewicz kl. I C
    • Igor Oprzędek kl. III AG
    • Jakub Pawlikowski kl. III AG
    • Jakub Suder kl. III D
  • Powiatowa Licealiada w Piłce Koszykowej Chłopców – II miejsce. Opiekun Ryszard Paliński – 23.11.2021 r.
  • Wojewódzka Licealiada w Szachach – III miejsce Zespołu ZSO w niezmienionym składzie. Opiekun Anna Kruczek – 03.12.2021 r.

Poza kalendarzem nasi uczniowie brali udział w Turnieju Tenisa Stołowego im St. Ruska, Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Przechodni im G. Syrka, w Szkolnej Lidze Tenisa Stołowego i pokazowym szkoleniu z samoobrony i badmintona. Mam nadzieje , że w przyszłym semestrze również będę miał do przekazania Wam dobre wiadomości o sukcesach sportowych naszych uczniów.

Z sportowym pozdrowieniem

Ryszard Paliński