Kiermasz podręczników uzywanych

Dzień dobry!
Chciałam poinformować, że biblioteka szkolna organizuje we wrześniu kiermasz podręczników używanych. Poniżej przesyłam pełny regulamin. Zachęcamy wszystkich zarówno do sprzedaży swoich starych książek jak i kupna.
Pozdrawiam i życzę zdrowych wakacji. Izabela Górka

KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW UŻYWANYCH
1. Kiermasz podręczników używanych organizuje biblioteka szkolna w dniach 2-9 września 2022 roku.
2. W dniach 2-5.09.22 zbieramy w bibliotece aktualne używane podręczniki do klas 1-3 (szkoły ponadpodstawowej) oraz vademeca, repetytoria, zbiory zadań itp.
3. Uczeń wyrażający chęć sprzedania powinien opisać każdą książkę metryczką na karteczce samoprzylepnej następującymi danymi:
• tytułem książki,
• imieniem i inicjałem nazwiska ucznia,
• klasą,
• sugerowaną ceną.
4. Nie ma limitu co do ilości sprzedawanych tytułów.
5. Książki zostaną podzielone na klasy i przedmioty po czym wystawione na sprzedaż w dniach 6-9.09.22 w bibliotece szkolnej (oraz ewentualnie przy dużej ilości na korytarzu przed biblioteką).
6. Każdy kupujący wybiera interesujące go książki i podchodzi z nimi do nauczycielki bibliotekarki, gdzie uiszcza za nie kwotę sugerowaną przez sprzedającego.
7. Sprzedający odbierają pieniądze oraz niesprzedane książki od 12.09.22.
8. Każdy uczeń przed sprzedażą i zakupem zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem, a
sprzedający dodatkowo do jego podpisania w bibliotece w momencie oddawania książek.
9. Biblioteka nie ponosi odpowiedzialności za zaginione książki oraz nie pośredniczy w ewentualnych reklamacjach.
10. Biblioteka nie pobiera prowizji za sprzedane podręczniki.
11. Wszelkich informacji na temat kiermaszu udziela opiekun biblioteki szkolnej.