Kandydaci na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

Cześć! Nazywam się Jan Piwowarczyk i w tym roku jestem jednym z
kandydatów na przewodniczącego naszej szkoły. Jestem uczniem klasy 3A o profilu matematyczno – fizycznym. Jestem osobą otwartą, kreatywną, pełną charyzmy i chęci do działania. Moją pasją jest sport, podróże i muzyka. Chcę sprawić, aby nasza szkoła była jeszcze lepsza niż dotychczas, a żeby to uczynić potrzebny jest mi Twój głos!
Program:
⦁ Dni tematyczne (w miarę możliwości z nagrodami)
⦁ Merch szkolny
⦁ Dni wolne od pytania
⦁ Zadbanie o sprawy uczniowskie
⦁ Realizowanie dotychczasowych zadań Samorządu Uczniowskiego
⦁ Urozmaicenie sklepiku szkolnego
⦁ Aktywna współpraca i pomoc dla uczniów, aby każdy czuł się komfortowo
⦁ Turnieje sportowe

Cześć! Nazywam się Klemens Kopera. Chodzę do III D i w tym roku kandyduje na przewodniczącego samorządu uczniowskiego.

Pragnę stworzyć w naszej szkole bezpieczną przestrzeń, w której każdy może być sobą i czerpać z życia pełnymi garściami.

Ale nie dam rady zrobić tego samemu. Potrzebuje Was.

Razem możemy więcej!!!

Mnie już znacie. Poznajcie więc moje plany, postulaty.

Siema! Nazywam się Paweł Miętus i chodzę do 3G na profil polski-geografia-angielski. Na co dzień interesuje się motoryzacją i sportem, trenuje k1. Przyjaciele uważają mnie za osobę otwartą, pomocną, troskliwą i odpowiedzialną, dlatego uważam, że spełniłbym się w roli
przewodniczącego szkoły i służyłbym pomocą w waszych problemach na co dzień.
Program:
• Powrót automatów do szkoły (kawa, słodycze)
• Ajent w sklepiku szkolnym i zwiększenie jego oferty
• Obowiązkowe wyjścia na spektakle do MOKiS’u (w ramach lekcji)
• Postaram się wprowadzić do statutu szkolnego zapis o nieprzygotowaniu i szczęśliwym numerku.
• Zbiórki pieniędzy poprzez organizowanie kiermaszy zarówno na cele charytatywne jak i na cele szkolne.
• Organizowanie różnego rodzaju dni tematycznych i konkursów np. Konkurs kolęd
• Ubrania z logiem szkoły
• Przede wszystkim chciałbym zapewnić komfort wszystkim uczniom