VII Ogólnopolski Konkurs Logiczny

Szanowni Uczniowie,

zapraszamy Was do udziału w VII Ogólnopolskim Konkursie Logicznym organizowanym przez Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II.

Celem Konkursu jest rozwój sprawności logicznego myślenia u młodzieży. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych i odbywa się corocznie w dwóch etapach. Pierwszy etap – szkolny polega na rozwiązaniu testu (nadesłanego przez Organizatorów Konkursu na adres szkoły zgłaszającej udział w Konkursie). Wyniki testu szkoły przesyłają na adres Organizatorów. Laureaci etapu szkolnego biorą udział w Finale Konkursu, który odbywa się na KUL w dniu 11 kwietnia 2019 roku i jest częścią LXI Tygodnia Filozoficznego. Laureaci Konkursu otrzymują nagrody rzeczowe lub książkowe oraz prawo studiów na kierunkach filozofia, retoryka stosowana oraz kognitywistyka prowadzonych przez Wydział Filozofii KUL.

Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie Konkursu konkurslogiczny.kul.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy VII Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego