Podsumowanie turniejów i zawodów strzeleckich w roku szkolnym 2021/22

Przez cały rok szkolny nawet pomimo szalejącej pandemii COVID -19 miały miejsce treningi oraz turnieje i zawody strzeleckie na strzelnicy sportowej na Zarabiu.

Młodzież chętnie uczestniczyła w tego typu zajęciach szczególnie z klas pierwszych   i drugich.  Ostatecznym celem zajęć  był udział w turniejach i sprawdzenie się w rywalizacji międzyszkolnej  zespołowo i indywidualnie.

Zawodnicy naszego liceum popisywali się „sokolim okiem” i w każdym z turniejów zajmowali miejsca na podium zarówno w rywalizacji zespołowej i indywidualnej.

Chronologicznie ujmując wyglądało to następująco:

13. X 2021 r. – Powiatowy Turniej Strzelecki o: ,,Puchar Prezesa OP LOK w Myślenicach”

I miejsce zespołowo ( Magdalena Gruchacz II D, Maja Zakrzewska II D, Justyna Serafin kl. IB, Patryk Kołodziej IB, Roch Czernecki IB, Piotr Jaśkowiec IA )

I miejsce indywidualnie – Magdalena Gruchacz kl. II D w kategorii dziewcząt
10 XI 2021 r.- XV Powiatowe Zawody Strzeleckie dla Szkół Podstawowych i Szkół Ponadpodstawowych z okazji 103 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Projekt pod Patronatem Honorowym marszałka Województwa Małopolskiego Witolda Kozłowskiego.

I miejsce zespołowo ( Magdalena Gruchacz II D, Maja Zakrzewska II D, Karolina Ingarden III CG, Patryk Kołodziej, I B, Antoni Pawłowski I A )

II miejsce indywidualnie – Karolina Ingarden kl. III CG w kategorii dziewcząt

II miejsce indywidualnie – Patryk Kołodziej kl. I B w kategorii chłopców
15 XII 2021 r.- Powiatowy Turniej Strzelecki o „Puchar Starosty Powiatu Myślenickiego”

II miejsce zespołowo ( Magdalena Gruchacz II D, Maja Zakrzewska II D, Justyna serafin I B, Roch Czernecki, I B, Patryk Kołodziej I B, . Piotr Jaśkowiec I A )

III miejsce indywidualnie – Patryk Kołodziej I B w kategorii chłopców
23.III. 2022 r. – XII Powiatowy Turniej Strzelecki o „ Puchar Wiosny ”

II miejsce indywidualnie – Maja Zakrzewska kl. II D w kategorii dziewcząt

27 IV 2022 r. – Powiatowy Turniej Strzelecki z okazji „ Tygodnia LOK”

III miejsce indywidualnie – Magdalena Gruchacz kl. II D w kategorii dziewcząt

Wyniki dowodzą że systematyczne treningi strzeleckie przynoszoną oczekiwane rezultaty.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia . A wszystkich chętnych zapraszamy na treningi strzeleckie w przyszłym roku.
Do zobaczenia!!!

Opiekun i instruktor strzelectwa