Konkurs na najmilszą uczennicę i najmilszego ucznia!

wiosna11

Z okazji „pierwszego dnia wiosny” 24 i 26 marca odbędą się wybory  najmilszej uczennicy i najmilszego ucznia I LO. Zachęcamy do udziału uczniów klas pierwszych i drugich

Zasady uczestnictwa w konkursie:

1. Każda klasa ma obowiązek zgłosić do Samorządu Szkolnego (najlepiej opiekunowi samorządu mgr Joannie Kazaneckiej lub odpowiedzialnej za konkurs Nikolettcie Kopp-I E)  jedną kandydatkę lub kandydata w terminie do 20 marca 2015r.
  2. Zgłoszona osoba sama lub jej sztab przygotowują:

I etap  24.03.2015r.

-prezentację kandydatki/ta startującej/go do tytułu najmilszej uczennicy/najmilszego ucznia, może ona być wykonana w dowolny sposób (np. prezentacja multimedialna, „na żywo”, film, itp.. )

– pierwsza pomoc w przypadku zagrożenia (sytuację do przygotowania kandydat otrzyma w dniu konkursu)

II etap  26.03.2015r.

-kartka z okazji Świąt Wielkanocnych, którą kandydat ma zaprezentować (oceniany będzie sposób wykonania ,pomysłowość, oryginalność tekstu)

-karaoke, w którym kandydaci będą mogli zmierzyć się nie tylko umiejętnościami wokalnymi, ale i choreograficznymi, kostiumami , atrakcyjnością występu. Do wyboru będą  polskie utwory, z listy dostępnej u Nikoletty Kopp).

1. Konkurs jest dwu etapowy. Do drugiego etapu przechodzą trzy uczennice i trzej uczniowie.
  2. Jury będzie się składać z trzech nauczycieli, przewodniczącego szkoły  i  po jednym przedstawicielu z klasy pierwszej i drugiej.
  3. Jury wybiera jedną najmilszą uczennicę i jednego najmilszego ucznia.
  4. Widownia przyzna jednej osobie Nagrodę Publiczności.
  5. Nagrody będą wręczone 26.03.2015r przez ubiegłorocznych zwycięzców.

W konkursie przede wszystkim oceniana będzie kreatywność uczestnika i jego sztabu.

Nikoletta Kopp