Wyniki konkursu na karykaturę nauczyciela „O Złoty Ołówek”!

Na przełomie listopada i grudnia 2014 roku w naszej szkole miał miejsce konkurs na karykaturę nauczyciela, którego nagrodą jest „złoty ołówek”. Uczestnicy wykazali się niezwykłą kreatywnością oraz talentem plastycznym. Dostarczone prace wywarły duże wrażenie na oceniających, którymi byli członkowie Samorządu Uczniowskiego. Po krótkiej naradzie bez wahania stwierdziliśmy, że na pierwsze miejsce zasługuje rysunek wykonany przez Karolinę Opydo (kl. IIC). Wyróżnione również zostały prace: Arkadiusza Bieszczada (kl. IIIG), Justyny Mikołajczyk (kl. IE), Piotra Windaka (kl. IIC).                                                                                 Nauczyciele przedstawieni karykaturalnie po obejrzeniu swoich wizerunków z uśmiechem na twarzy zaakceptowali wszystkie prace, co świadczyć może o tym, że młodzi artyści z wysoką kulturą podeszli do tematu.                                                                                                               Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie, a także gratulujemy talentu!

Nikoletta Kopp – sekcja inicjatyw uczniowskich

a b c d