Wybór najmilszej uczennicy i najmilszego ucznia!

fot. "girls' soccer goodbye ritual" by woodleywonderworks
fot. „girls’ soccer goodbye ritual” by woodleywonderworks

W pierwszym tygodniu czerwca odbędą się wybory najmilszej uczennicy i najmilszego ucznia I LO.

Zasady uczestnictwa w konkursie:

1. Każda klasa ma obowiązek zgłosić do przewodniczącego szkoły jedną kandydatkę lub kandydata w terminie do 23 maja.
  2. Zgłoszona osoba sama lub jej sztab przygotowują prezentację sylwetki, która powinna zawierać:
    • I etap (2 czerwca): (zainteresowania,talenty,scenkę sytuacyjną  w której kandydat/tka pomaga innym)
    •  II etap (5 czerwca): (karaoke (utwór do wyboru z programu którym dysponuje szkoła od ustalenia z przewodniczącym samorządu samorządu),własny projekt stroju szkolnego ucznia i uczennicy I LO)
  3. Konkurs jest dwu etapowy. Do drugiego etapu przechodzi po trzech kandydatów.
  4. Jury będzie się składać z trzech nauczycieli, przewodniczącego szkoły, sekretarza i  po jednym przedstawicielu z każdej klasy. Ponadto publiczność przyzna jednej osobie Nagrodę Publiczności.
  5. Jury wybiera jedną najmilszą uczennicę i jednego najmilszego ucznia.
  6. Nagrodą będzie statuetka dla zwycięzcy a dla klasy której wychowawca potwierdzi  zaangażowanie w przygotowanie prezentacji kandydatki/ta będzie dodatkowy dzień wycieczki lub dodatkowe np. z wybranego przedmiotu.