DROGI UCZNIU I LO!

1Już 19 października 2015 r. w naszej szkole odbędą się wybory  na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Z faktu, że jesteś członkiem społeczności „Kościuszki” Twoim prawem i jednocześnie obowiązkiem, jest przystąpienie oraz oddanie głosu w wyborach.
Możesz również sam zostać kandydatem
i przeprowadzić kampanię wyborczą, przez co aktywnie weźmiesz udział w procesie kształtowania samorządu. Pamiętaj – to także od Ciebie zależy, czy nasze liceum będzie miejscem, gdzie młodzież ciekawie spędza czas i podejmuje nowe inicjatywy budowania życia szkolnego. Przyjdź, zagłosuj lub zaproponuj swoją kandydaturę – aby wszystkim żyło się lepiej!

Kandydatów na przewodniczącego należy zgłaszać do 2 października. Rejestracje prowadzi Komisja Wyborcza SU w składzie: przewodnicząca Nikoletta Kopp z 2E, członkowie: Magdalena Wojtan 2E, Dominik Dziadek 2D , Zuzanna Sari 2D, Julia Kuchta 2F, Magdalena Król 2F.

Kalendarium wyborcze:

21 IX  powołanie Komisji Wyborczej SU

22 IX ogłoszenie wyborów przez Komisję Wyborczą SU

23 IX -2 X  zgłoszenia kandydatów do komisji (szczegółowe informacje w ordynacji wyborczej)

3 X  ogłoszenie listy kandydatów

5 X-16 X  kampania wyborcza

19 X  godz. 8-12 wybory

19 X  godz. 13 ogłoszenie wyników

Ponadto kandydaci na przewodniczącego mają dostarczyć przewodniczącej Komisji Wyborczej SU w formie elektronicznej program, sylwetkę kandydata i zdjęcie. Materiały będą wykorzystane do prezentacji o kandydatach i zamieszczone na stronie szkoły.

Przewodnicząca Komisji Wyborczej SU Nikoletta Kopp

                                               MIEJ SWÓJ WPŁYW NA ŻYCIE SZKOŁY!