Prezentujemy sylwetki kandydatów na przewodniczącego SU: Szymon Jasek, 2A, numer 2 na liście wyborczej

12092280_883393548423434_1621456533_nNazywam się Szymon Jasek i jestem uczniem drugiej klasy (mat-fiz) w naszym LO. Postaram się w krótki sposób coś o sobie opowiedzieć, z pol-histu nie jestem, więc nie liczcie na cuda. Zacznę od moim cech. Jestem człowiekiem otwartym i komunikatywnym, nie mam problemu z nawiązywaniem kontaktów, zawsze wywiązuję się z danego komuś słowa, a jeśli chodzi o to, czy jestem ambitny to… cóż, staram się. Mam kilka pasji, jedną z nich jest muzyka (gram na gitarze i ukulele), poza tym bardzo dużą część mojego wolnego czasu zajmuje harcerstwo. Jestem drużynowym, prowadzę zajęcia dla dzieci z podstawówki. Jeśli mowa o sporcie, to uwielbiam piłkę nożną, graczem może wielkim nie jestem, ale liczy się fun, prawda? Nie chcę obiecywać, że wprowadzę niesamowite zmiany do naszej szkoły, że lekcję będą trwały 10 minut, a przerwy 45, czy coś jeszcze bardziej absurdalnego, bo przecież to nie ma sensu. Mogę obiecać jedno, będę się starał, aby w naszej szkole panowała atmosfera, która panuje teraz, czyli moim zdaniem naprawdę miła i przyjazna!

Moje cele:

• Kontynuowanie takich wydarzeń jak wybory „najmilszego ucznia”, Konkurs Kolęd, „Mam talent” czy Dzień Sportu.
  • Wprowadzenie na stronę internetową jadłospisu cotygodniowego.
  • Wprowadzenie szczęśliwego numerka.
  • Dbanie o to, aby w toaletach zawsze był papier i mydło!
  • Wprowadzenie pudełka uwag i pochwał (zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli).
  • Dbanie o dobrą atmosferę w szkole.